Třeboňsko - ideální místo pro Vaši dovolenou

POTŘEBUJETE PORADIT?

Potřebujete poradit s výběrem ubytováním v Třeboni a okolí?

Chcete udělat speciální nabídku?

Volejte 702 00 22 65!

Penzion Bílý jednorožec

Penzion Bílý jednorožec

Penzion Bílý jednorožec nabízí ubytování v samém srdci lázeňského města Třeboň. Nachází se v historickém domě na pěší zóně, s ideální polohou na křižovatce hlavních turistických cílů Třeboně – naproti vstupu do Zámku Třeboň, 100 m od malebného třeboňského náměstí a zároveň 100 m od hráze rybníka Svět. Přímo sousedí s historickým areálem pivovaru Bohemia Regent.

Ubytovat se můžete v 9 dvoulůžkových pokojích, 2 rodinných apartmánech a 1 luxusním apartmá. Pokoje jsou čisté, útulné, ale zároveň prostorné, vkusně a komfortně zařízené. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, TV, chladnička, psací stůl a Wi-Fi na každém pokoji. Bohaté snídaně jsou servírovány v restauraci Bílý jednorožec, případně i na pokoj. Součástí penzionu je útulná lazebna s wellness a lázeňskými procedurami (masáže, sauna, koupele) a speciální slaný bazén Magic floating s vodou z Mrtvého moře.

Pobyt si dále můžete zpříjemnit zapůjčením kol v půjčovně či nákupem místních suvenýrů, především tradiční krajové keramiky.

Lazebna v Třeboni – koupele a masáže

Lazebna Bílý jednorožec - moderní wellness centrum Třeboň, se nachází na původním místě, kam chodil za koupelemi již za dob renesančních sám Jakub Krčín. Snad i proto navazuje na dávnou moudrost a znalosti našich praprababiček, ke kterým se v dnešní hektické době rádi vracíme. V Bílém jednorožci dobře vědí, že fyzické tělo je propojeno s duchem, a tak se pro dokonalou relaxaci musí postarat o obojí. Tím se odlišují od klasických novodobých “wellness center”. Snaží se v průběhu koupelí a masáží uvést do harmonie všechny Vaše smysly. Kromě těla, které Vám bude hýčkat voda i ruce šikovných lazebnic, si k procedurám vyberete hudbu příjemně ladící Vašim uším. V krásném prostředí, jež potěší oko, bude Vaši mysl při koupelích harmonizovat zvolna se měnící barevný proud světla (tzv. chromoterapie) a opojná vůně skutečných bylinek upoutá pozornost ještě přede dveřmi lazebny. Ke koupelím navíc zdarma lahodný, čistě přírodní nápoj, který vhodně doplní účinek dané procedury.

Je dobře známo, že naše těla přijímají prospěšné i škodlivé látky každým svým pórem a nádechem. Proto používají v lazebně ČISTĚ PŘÍRODNÍ PRODUKTY, bez přídavku jakékoliv syntetiky, a dokonce masírují oleji v BIO kvalitě! Takto se Vám nestane, že byste si z lazebny v Bílém jednorožci kromě namasírovaných svalů odnesli přímo do pokožky důkladně vmasírované chemikálie. Naopak – voňavé ryzí bylinky působí na Vaši mysl i tělo ještě mnoho hodin po návštěvě lazebny, v níž se s Vámi budou rádi opakovaně setkávat.

Po kliknutí na odkaz níže budete přesměrováni na nabídku pobytů v penzionu Bílý jednorožec na stránce Trebonlazne.cz.

Přejít na nabídku pobytů v penzionu Bílý jednorožec

Jak se dostanu do penzionu Bílý jednorožec

Fotogalerie z penzionu Bílý jednorožec

Pokoje

Apartmány

Lazebna

O regionu

Třeboňsko

Překrásná krajina Třeboňska rychle uchvátí každého návštěvníka. Ojedinělé spojení zachovalého historického centra Třeboně se státním zámkem, obklopeného hladinami rybníků a hlubokými lesy, spolu s širokou nabídkou turistických služeb a kutlurních akcí nenajde v našich podmínkách konkurenci. Hustá síť cyklostezek, příhodný terén a obrovské množství možností koupání v rybnících a pískovnách vytváří ideální podmínky nejen pro letní dovolenou.

Počasí na Třeboňsku

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.