Třeboňsko - ideální místo pro Vaši dovolenou

POTŘEBUJETE PORADIT?

Potřebujete poradit s výběrem ubytováním v Třeboni a okolí?

Chcete udělat speciální nabídku?

Volejte 702 00 22 65!

Lázně Aurora

Lázně Aurora

Rozsáhlý komplex společnosti Lázně Aurora Třeboň se nachází na západním okraji jihočeského města Třeboně, v klidném prostředí 45 hektarového parku na břehu rybníka Svět.

Ubytovací služby Lázní Aurora

Ubytovací kapacita lázní v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech je 564 lůžek ve 289 pokojích. Dalších 250 lůžek je k dispozici v dependancích, které jsou v dosahu pěší chůze od lázní.

Kromě pokojů vyhrazených pro pojištěneckou klientelu (pokoje kategorie Prim), nabízejí Lázně Aurora ubytování ve 4 kategoriích:

Apartmá DeLuxe (6x) - (třípokojové apartmá, max. 5 osob): obývací pokoj a 2 ložnice, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC s bidetem, fén, lednice, varná konvice, telefon, trezor, Sat LCD TV, klimatizace, župany, balkon.

Apartmá President (2x) - (třípokojové apartmá, max. 3 osoby): obývací pokoj, ložnice a pracovna, samostatná koupelna (sprcha + vana) a WC s bidetem, fén, lednice, varná konvice, telefon, trezor, Sat LCD TV + DVD, radiomagnetofon, župany, pantofle, balkon.

Apartmá Klasik (4x) - (dvoupokojové apartmá, max. 3 osoby): obývací pokoj a ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout) + WC, fén, lednice, varná konvice, telefon, trezor, Sat LCD TV, župany, balkon.

Dvoulůžkové pokoje Superior (98x s balkonem, 38x bez balkonu) - nově zrekonstruované pokoje se samostatnou koupelnou (sprchový kout), samostatné WC, fén, lednice, telefon, TV včetně programů rádií, WiFi, trezory. V této kategorii rovněž zařazeny bezbariérové jednolůžkové pokoje. V pokojích je možno zvolit uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Jednolůžkové pokoje Superior - většinou dvoulůžkové pokoje prodávané jako single use (užití pouze jednou osobou)

Součástí  komplexu Lázní Aurora Třeboň jsou i kongresové prostory, restaurace, bary, obchody, plavecký bazén se slanou vodou, aqua centrum s vodními atrakcemi (tobogán, divoká řeka, whirlpooly, hydromasážní lavice, vodní hřib, chrliče), fitness, tělocvična, sauna, solárium, bowling, squash, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a internetová místnost.

Poskytované služby

Wi-Fi připojení k internetu na pokoji zdarma

Internetová místnost - každý host má k dispozici využití internetu zdarma

Možnost parkování - nehlídané monitorované parkoviště u hlavní recepce lázní (kapacita 130 míst - 45 Kč/každý započatý kalendářní den, pro držitele karty ZTP 20 Kč/každý započatý kalendářní den), nehlídané monitorované parkoviště u Wellnesscentra Aqua viva (kapacita 70 míst - první 4h ZDARMA, dále pak 45 Kč/každý započatý kalendářní den, pro držitele karty ZTP 20 Kč/každý započatý kalendářní den)

Bankomat - ČSOB, v provozu 24 hodin denně

Služby recepce - informace o autobusovém a vlakovém spojení, odnáška zavazadel na pokoj a z pokoje, informace o cenách za poskytované služby a o dalších službách, možnost směny zahraničních měn - EUR, USD, GBP, stálá 24 hodinová služba

Služby infocentra - informace o autobusovém a vlakovém spojení, prodej vstupenek na kulturní akce pořádané lázněmi, nebo TIC Třeboň, prohlídky Třeboňského zámku, pivovaru Regent, Schwarzenberské hrobky, Dům přírody Třeboňska, informace o lázních a Třeboni, prodej dárkových předmětů, map, pohlednic a známek, polodenní a celodenní zájezdy po Čechách a Rakousku, půjčování knih a společenských her

Půjčovna a úschovna kol - půjčovna a úschovna kol se nachází v prostorách u administrativní budovy Lázní Aurora poblíž Wellness parkoviště. Bližší informace získáte při Vašem příjezdu na hlavní recepci či v Infocentru lázní.

Wellnesscentrum AquaViva

Plavecký bazén (25m) s mírně slanou vodou o teplotě cca 30°C, která na rozdíl od klasické sladkovodní chlorové technologie nezpůsobuje podráždění pokožky a sliznic. Vedle plaveckého bazénu je dětské brouzdaliště.

Vodní svět s vodou o teplotě cca 32°C nabízí množství aqua atrakcí, jako např. divokou řeku, perličkovou masážní lavici, chrliče, stěnovou hydromasáž, vodní hřib, 40m dlouhý tobogán (vstup pro děti od 10 let) či whirlpooly pro 6 a 12 osob. Vodní svět je propojen s plaveckým bazénem a voda je zde také mírně slaná.

Parní lázeň pro relaxaci a uvolnění stresu, nachází se v prostorách plaveckého bazénu.

Sauna - Ve wellnesscentru najdete klasickou finskou saunu s kapacitou pro 12 osob, prohřátou na 90-95°C. Jako jedni z mála provozovatelů můžeme nabídnout pro ochlazení venkovní bazének o rozměrech 5,00 x 2,00 x 1,30 m. Samozřejmostí je možnost zakoupení nealkoholických i alkoholických nápojů.

Vibrosauna -  U této procedury se jedná o zahřátí těla na příjemnou teplotu, kterou si sami navolíte (max. 80°C) a regulujete, na rozdíl od klasického saunovacího procesu (tzn. pocení a následné prudké ochlazení). Jak vypadá průběh? Ulehnete, uzavřete horní kryt (hlava zůstává venku!) a měkké polstrované lůžko pod vámi jemně vibruje. Stejně jako teplota, tak i vibrace se dají nastavit, jinou intenzitu vibrace můžete mít pod zády a jinou u nohou. K tomu vám pustíme příjemnou hudbu nebo si dokonce můžete přinést i své oblíbené melodie. Kolem hlavy vám proudí čistý ionizovaný vzduch, zbavený všech nečistot. Během krátké doby jste uvedeni do příjemného relaxačního až uspávajícího stavu.

Solárium- Nabízíme vertikální solárium s pravidelnou kontrolou a výměnou eurotrubic. Záznam o výměnách přímo v místnosti solária. Možnost zakoupení opalovacích krémů (i jednorázových).

Floating - Relaxační vana ve tvaru mušle s velmi slanou hustou tekutinou (salinita Mrtvého moře), která způsobuje nadnášení napodobující stav beztíže. Teplota vody 36°C, délka trvání procedury 50 min. K umocnění účinku slouží vodní a vzduchové trysky, světlo a relaxační hudba. Možno absolvovat i v párech.

Fitness centrum je vedené školeným instruktorem. Na ploše 130 m2 se nachází posilovací stroje Filip Sport, Lifestep, Lifecycle, Crosstrainer Kettler. Při cvičení můžete sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV. K prodeji je zde i dostatečný sortiment nápojů.

Squash - Možnost rezervace kurtu na recepci wellnesscentra ( tel.: 384 750 666), kde je možno zapůjčit si za poplatek rakety a míčky .

Tělocvična - Víceúčelová hala o rozměrech 17,5 x 30 m, která slouží zejména pro skupinový rehabilitační tělocvik, cvičení jógy a míčové hry. Má provedeno trojí lajnování – na basketbal, volejbal a tenis.

Po kliknutí na odkaz níže budete přesměrováni na nabídku pobytů v Lázních Aurora na stránce Trebonlazne.cz.

Přejít na nabídku pobytů v Lázních Aurora

Jak se dostanu do Lázní Aurora

Fotogalerie z Lázní Aurora

Pokoje kategorie Superior

Apartmány

Wellnesscentrum

O regionu

Třeboňsko

Překrásná krajina Třeboňska rychle uchvátí každého návštěvníka. Ojedinělé spojení zachovalého historického centra Třeboně se státním zámkem, obklopeného hladinami rybníků a hlubokými lesy, spolu s širokou nabídkou turistických služeb a kutlurních akcí nenajde v našich podmínkách konkurenci. Hustá síť cyklostezek, příhodný terén a obrovské množství možností koupání v rybnících a pískovnách vytváří ideální podmínky nejen pro letní dovolenou.

Počasí na Třeboňsku

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.