Třeboňsko - ideální místo pro Vaši dovolenou

POTŘEBUJETE PORADIT?

Potřebujete poradit s výběrem ubytováním v Třeboni a okolí?

Chcete udělat speciální nabídku?

Volejte 702 00 22 65!

Bertiny lázně

Bertiny lázně

Bertiny lázně mají v Třeboni velmi dlouhou tradici. Založeny byly v roce 1883 učitelem Václavem Huckem, který zde zavedl používání třeboňského přírodního léčivého zdroje - slatiny, která se využívá pro léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Lázeňský komplex Bertiných lázní se nachází v těsné blízkosti historického centra Třeboně. Na lázně navazuje park a přímo před vstupem teče Zlatá stoka. Ubytovací kapacita Bertiných lázní je v jednolůžkouvých nebo dvoulůžkových pokojích a apartmánech 186 lůžek ve 102 pokojích, přičemž další ubytovací kapacity jsou k dispozici v depandancích, které jsou v dosahu pohodlné chůze.

Jako u každých moderních lázní je samozřejmostí, že v komplexu najdete restaurace, bary, plavecký bazén, saunu a moderně vybavený sportpark, který nabízí různé formy aktivního odpočinku jako je tenis, volejbal, squash, fitness, bowling nebo stolní tenis.

Ubytování

Celková ubytovací kapacita Bertiných lázní je 186 lůžek ve 102 pokojích.

Hosté jsou ubytováni ve vkusně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech, přičemž některé z pokojů nabízí překrásný výhled na městskou památkovou rezervaci.

Apartmá Superior (5 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, trezory, WiFi, župany. Apartmá v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní) navíc terasa a krb.

Apartmá Klasik (4 apartmá) - (dvoupokojové apartmá, max. 4 osoby): obývací pokoj a ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, Sat. TV včetně programů rádií, telefon, lednice (nápoje na přivítání v ceně), varná konvice, klimatizace, WiFi, trezory, župany, balkon.

Kategorie Superior (7 dvoulůžkových pokojů): koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, klimatizace, WiFi, trezory, terasa. Některé pokoje se nachází v pavilonu B (50 m od hlavní budovy lázní). Dvoulůžkové pokoje mohou mít uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Kategorie Klasik (68 dvoulůžkových + 18 jednolůžkových pokojů): koupelna se sprchovým koutem a WC, lednice, telefon, Sat. TV včetně programů rádií, WiFi, trezory. Některé pokoje s balkonem či terasou. Dvoulůžkové pokoje mohou mít uspořádání postelí double (manželské postele) nebo twin (postele od sebe oddělené).

Po kliknutí na odkaz níže budete přesměrováni na nabídku pobytů v Bertiných lázních na stránce Trebonlazne.cz

Přejít na nabídku pobytů v Bertiných lázních

Jak se dostanu do Bertiných lázní

Fotogalerie z Bertiných lázní

Pokoje

Apartmány

Wellnesscentrum

O regionu

Třeboňsko

Překrásná krajina Třeboňska rychle uchvátí každého návštěvníka. Ojedinělé spojení zachovalého historického centra Třeboně se státním zámkem, obklopeného hladinami rybníků a hlubokými lesy, spolu s širokou nabídkou turistických služeb a kutlurních akcí nenajde v našich podmínkách konkurenci. Hustá síť cyklostezek, příhodný terén a obrovské množství možností koupání v rybnících a pískovnách vytváří ideální podmínky nejen pro letní dovolenou.

Počasí na Třeboňsku

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.