Třeboňsko - ideální místo pro Vaši dovolenou

POTŘEBUJETE PORADIT?

Potřebujete poradit s výběrem ubytováním v Třeboni a okolí?

Chcete udělat speciální nabídku?

Volejte 702 00 22 65!

Garni wellness hotel

Garni wellness hotel

Garni Wellness hotel Třeboň poskytuje návštěvníkům ubytování za příznivé ceny a s nadstandartní kvalitou. Nachází se v klidné části města Třeboně v těsném sousedství u Lázní Aurora a sportovního centra, které obsahuje fotbalové stadiony s přírodním a umělým trávníkem, sportovní halu, tenisové kurty, golfové hřiště a plavecký bazén se slanou vodou.

Hřiště s umělým trávníkem, které se nachází před budovou hotelu, má výborné hrací vlastnosti za všech povětrnostních podmínek a je vhodné i pro hráče pozemního hokeje. Díky kvalitnímu osvětlení umožňuje tréninky i v pozdních hodinách.

Příjemným místem pro Váš aktivní odpočinek jistě bude rozlehlý lázeňský park ležící na břehu rybníka Svět. Poloha hotelu ho předurčuje jako výchozí místo pro vaši cykloturistiku, turistiku či in-line bruslení.

Součástí Garni hotelu Třeboň je i moderní wellness centrum s rodinnou atmosférou - reGenerace, kde jsou klientům hotelu poskytovány některé procedury.

Po kliknutí na odkaz níže budete přesměrováni na nabídku pobytů ve wellness hotelu Garni na stránce Trebonlazne.cz.

Přejít na nabídku pobytů ve wellness hotelu Garni

Jak se dostanu do wellness hotelu Garni

Fotogalerie z wellness hotelu Garni

O regionu

Třeboňsko

Překrásná krajina Třeboňska rychle uchvátí každého návštěvníka. Ojedinělé spojení zachovalého historického centra Třeboně se státním zámkem, obklopeného hladinami rybníků a hlubokými lesy, spolu s širokou nabídkou turistických služeb a kutlurních akcí nenajde v našich podmínkách konkurenci. Hustá síť cyklostezek, příhodný terén a obrovské množství možností koupání v rybnících a pískovnách vytváří ideální podmínky nejen pro letní dovolenou.

Počasí na Třeboňsku

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.