Třeboňsko - ideální místo pro Vaši dovolenou

POTŘEBUJETE PORADIT?

Potřebujete poradit s výběrem ubytováním v Třeboni a okolí?

Chcete udělat speciální nabídku?

Volejte 702 00 22 65!

Relax park

Relax park

Výhodou komplexu Relax Park Třeboň je zejména bezprostřední sousedství s lázeňským areálem Aurora, který vedle zdravotnických a wellness služeb nabízí i příjemné procházky či zázemí pro sportovní aktivity. Atraktivitu lokality navíc ještě zvyšuje nově vznikající golfové hřiště, které bude vzdálené pouhých 100 metrů od komplexu.

Kompletní ubytovací servis zahrnuje veškeré ubytovací služby. Od služeb recepce, výměnu lůžkovin, ručníků a hygienických potřeb až po celkový úklid apartmánu, který je samozřejmě zajištěn.

Každý apartmán je vybaven jednoduchou kuchyňkou, hosté ubytovaní v Relax Parku si tedy mohou zajistit základní stravování svépomocí přímo v apartmánu.

Hostům je k dispozici Wi-Fi připojení, parkoviště a kolárnu.

Po kliknutí na odkaz níže budete přesměrováni na nabídku pobytů v Relax parku na stránce Trebonlazne.cz.

Přejít na nabídku pobytů v Relax parku

Jak se dostanu do Relax parku

Fotogalerie z Relax parku - kategorie Superior

Fotogalerie z Relax parku - ostatní pokoje

O regionu

Třeboňsko

Překrásná krajina Třeboňska rychle uchvátí každého návštěvníka. Ojedinělé spojení zachovalého historického centra Třeboně se státním zámkem, obklopeného hladinami rybníků a hlubokými lesy, spolu s širokou nabídkou turistických služeb a kutlurních akcí nenajde v našich podmínkách konkurenci. Hustá síť cyklostezek, příhodný terén a obrovské množství možností koupání v rybnících a pískovnách vytváří ideální podmínky nejen pro letní dovolenou.

Počasí na Třeboňsku

Aktuální Počasí v Jihočeském kraji.